Mona Huss Wallin

860388

MONA HUSS WALLIN (född 1944): färglitografi, "Styvmorsviol och mandelblom III", signerad M Huss W, 47/100, bildmått ca 30x23 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 5

Mona Huss Wallin

Budhistorik (11 bud)
6678914
6677810
750
6677810
700
6677792
650
6673948
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.