Mona Huss Wallin

860386

MONA HUSS WALLIN (född 1944): färglitografi, "Styvmorsviol och mandelblom II", signerad M Huss W, 47/100, bildmått ca 30x23 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 20

Mona Huss Wallin

Budhistorik (10 bud)
6679462
6679431
750
6677813
700
6679429
700
6677813
550

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.