Rolf Mellström

860385

ROLF MELLSTRÖM (1896-1953): örn i trädtopp, olja på pannå, signerad, bildmått 53x45,5 cm

Framstår i gott skick

Geijersgatan 14, Göteborg

Rolf Mellström

Budhistorik (9 bud)
6683812
700
6683811
650
6683810
600
6683788
550
6683787
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.