Bo von Schwerin

860384

BO VON SCHWERIN (1881-1940): skogsbryn, olja på duk, signerad, bildmått 34x50 cm

Något bucklig duk i hörn pga uppfästning på spännram, i övrigt gott skick

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Bo von Schwerin

Budhistorik

2021-01-10 kl 12:52
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.