Helmer Osslund

860382

HELMER OSSLUND, komposition, olja på smörpapper, glasad, signerad, bildmått 30x41 cm

Något vågigt smörpapper bakom glas, ej examinerad ur ram

Geijersgatan 14, Göteborg

Helmer Osslund

Budhistorik (3 bud)

6685289
5 200
6673110
6672730
450

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.