GERHARD NORDSTRÖM: Vid sybordet

860288

GERHARD NORDSTRÖM (1925-2019): Vid sybordet, signerad Gerhard Nordström, blyerts på papper, ca. 21x20 cm.

PROVENIENS

Ernst Hugo Järegård, därefter i arv inom familjen.

vågigt papper

Konst, Nutida

Budhistorik (9 bud)
6710284
700
6721364
650
6710284
600
6721349
550
6710284
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.