Takkrona 1900-talets första hälft

860207

TAKKRONA, 1900-talets första hälft, stomme av bronserad metall, klädd med lila prismor och glaspärlor, fyra ljusarmar, höjd exkl kedja ca 40 cm

Ytslitage, ljushållare behöver sannolikt bytas, funktion garanteras ej, någon pris saknas

Belysning, Taklampor

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik

2021-01-08 kl 16:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.