Jean Baptiste Oudry

860204

JEAN BAPTISTE OUDRY, "On lime le pot de chambre au pied de Ragotin", Mauvais succes queut la civile de ragotin" och "L'Aventure du pot de chambre", 3 kopparstick, 1800-tal, bladmått 37,5-38,5 x 30 cm

Mindre fläckar och kantskador

Geijersgatan 14, Göteborg

Jean Baptiste Oudry

Budhistorik (2 bud)

6685092
500
6685089

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.