Jules Pascin

860203

JULES PASCIN, "Judgement de Salomon", torrnål, signerad, numrerad 76/100, 1920-tal, plåtmått 27x26 cm (dagmått 43x39 cm)

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram

Geijersgatan 14, Göteborg

Jules Pascin

Budhistorik (20 bud)
6685789
1 700
6685802
1 600
6685789
6685796
1 400
6685789
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.