Askar 1 par 1800-/1900-tal

860180

ASKAR, 1 par, 1800-/1900-tal, målat trä, cylindrisk form, med handmålade etiketter, höjd ca 38, diameter ca 29 cm

Åldersrelaterat slitage, färgbortfall, krackelyr, smärre skador

Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Askar 1 par 1800-/1900-tal

Budhistorik (7 bud)
6674325
550
6674322
500
6674324
500
6674322
450
6674323

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.