Champagnekylare nysilver

860155

CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, art déco, konisk form, hänklar, otydliga bottenstämplar, höjd ca 18, diameter exkl hänklar ca 19 cm

Visst ytslitage, oputsad

Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Champagnekylare nysilver

Budhistorik (14 bud)
6666467
950
6663630
900
6666466
900
6663630
850
6666465

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.