Takkrona 1900-talets första hälft

860152

TAKKRONA, bemålad metall, sannolikt 1900-talets första hälft riklig dekor av blommor och bladverk, tre ljusarmar, höjd ca 51 cm

Ytslitage, färgbortfall, funktion garanteras ej

Belysning, Taklampor

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (4 bud)

6674213
450
6673674
6673364
6662252

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.