Askfat mässing

860145

ASKFAT, mässing, sannolikt 1900-talets första hälft, naken man, rörlig del, ekivok, höjd ca 17 cm

Visst ytslitage, senare ståltråd

Diverse, Metall

Linnégatan 21, Norrköping

Askfat mässing

Budhistorik (1 bud)

6676225
2021-01-07 15:32:03

2021-01-09 kl 10:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.