Fotografiramar 1 par

860098

FOTOGRAFIRAMAR, 1 par, mässing, sannolikt tidigt 1900-tal, krönt av rocaille, totala yttermåttet ca 21,5x15 cm

Smärre ytslitage

Diverse, Hem, Metall, Mässing

Linnégatan 21, Norrköping

Fotografiramar 1 par

Budhistorik (4 bud)

6676120
450
6672324
6667191
6664323

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.