Ytterfoder plåt

860090

YTTERFODER, lackerad plåt, sannolikt 1900-talets första hälft, handmålad och tryckt dekor av rosor, ringhänklar, höjd ca 23, längd c 27 cm

Ytslitage, fläckar, någon buckla, invändigt färgbortfall

Diverse, Metall

Linnégatan 21, Norrköping

Ytterfoder plåt

Budhistorik (4 bud)

6682638
6670536
6682350
6670536

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.