Fåtölj 1960/70-tal

860084

FÅTÖLJ, 1960/70-tal, textilklädd, armlän och ben i betsad bok, sitthöjd ca 39 cm.

Bruksslitage.

Möbler, Fåtöljer

Geijersgatan 14, Göteborg

Fåtölj 1960/70-tal

Budhistorik

2021-01-10 kl 11:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.