Ytterfoder plåt

860068

YTTERFODER, bemålad plåt, sannnolikt 1900-talets första hälft, med tryckt dekor, ringhänklar, botten märkt Beffroi ā Bruges, höjd ca 22, längd ca 24 cm

Färgbortfall, slitage, invändiga fläckar

Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Ytterfoder plåt

Budhistorik (2 bud)

6668373
6665414

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.