Knud Edsbjerg olja på duk

860058

KNUD EDSBJERG (1911-2003); olja på duk, hästar och ko på grönbete, 49x40 cm.

Smärre ytslitage.

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Knud Edsbjerg olja på duk

Budhistorik (3 bud)

6702646
6702408
6694363

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.