NINA KORHONEN: Buske

860045

NINA KORHONEN (född 1961): Buske, signerad och daterad a tergo Nina Korhonen 1992, ed. 5/25, gelatinsilverfotografi, 25x25 cm.

Ej examinerad ur ram

Fotografi

NINA KORHONEN: Buske

Budhistorik (12 bud)
6698537
6697935
6698530
6697935
950
6698529
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.