GUNNAR SMOLIANSKY: Stilleben

860042

GUNNAR SMOLIANSKY (1933-2019): Stilleben, signerad och daterad a tergo Gunnar Smoliansky 22 juni 1978, gelatinsilverfotografi, 9x6 cm

Ej examinerad ur ram

Fotografi

GUNNAR SMOLIANSKY: Stilleben

Budhistorik (26 bud)
6698448
4 800
6698269
4 600
6698447
4 600
6698269
4 400
6698218
4 200

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.