GUNNAR SMOLIANSKY: Krackelering

860041

GUNNAR SMOLIANSKY (1933-2019): Krackelering, signerad och daterad a tergo Gunnar Smoliansky 22 juni 1978. Gelatinsilverfotografi, bildyta 9x6 cm.

Ej examinerad ur ram

Fotografi

Budhistorik (15 bud)
6698192
3 200
6698148
6698191
6698148
2 800
6697329
2 600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.