Telefon "Taxen" LM Ericson

860022

TELEFON, "Taxen", LM Ericson, 1800-/1900-tal, bla svartlackerat järn och trä, höjd ca 30 cm

Hårt slitage, delar saknas, rostangrepp, skador

Nautica/Technica, Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Telefon

Budhistorik (19 bud)
6668981
2 600
6673771
2 600
6668981
2 400
6668530
6666840

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.