Nybro armaturfabrik golvlampa

859996

NYBRO ARMATURFABRIK, golvlampa, med vit plastskärm samt förkromad metallstomme, etikettmärkt ''NAFA'', höjd ca 185 cm

Ingår i temaauktionen Modern Belysning

Skador: Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Golvlampor, Tema

Rum 15

Nybro armaturfabrik golvlampa

Budhistorik (1 bud)

6670963
2021-01-05 09:17:02

2021-01-10 kl 17:26
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.