Silverbestick

859984

BESTICK, silver, olika modeller bla bakelsespadar GAB 1995, skedar bla CG Hallberg, mindre bakelsespade Danmark med originalkartong från Naemi Henningsen Köpenhamn, 7 mockaskedar Danmark, 12 mockaskedar GAB Stockholm, bakelsespadarnas längd ca 20 cm, total vikt ca 577 g

Vissa med repor och smärre bruksslitage

Silver

Linnégatan 21, Norrköping

Silverbestick

Budhistorik (9 bud)
6667967
6669772
6667967
1 900
6668623
1 800
6667967

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.