Golvlampa Fog og Mørup

859982

JO HAMMERBORG, golvlampa, lackat och kromat stål samt lackade aluminiumskärmar, Fog og Mørup, Danmark, 1970-tal, höjd ca 161 cm

Skador: Funktion garanteras ej, någon repa

Belysning, Golvlampor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Golvlampa Fog og Mørup

Budhistorik (5 bud)
6675640
6673394
6673372
6673371
6672907

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.