Thorvald Rygaard oljemålning

859958

THORVALD RYGAARD (Norge, 1872-1939): Kustlandskap, signerad och daterad T. Rygaard 1933, olja på duk, bildmått 54x90 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Thorvald Rygaard oljemålning

Budhistorik (24 bud)
6684719
6680427
6684718
6680427
1 800
6684717
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.