Skålfat silver

859937

SKÅLFAT, silver, rikligt driven dekor av blommor och bladverk, ciselerad dekor av monogram, genombrutet brätte, otydliga stämplar G Aron 900, ca 40x32 cm, vikt ca 930 g

Smärre åldersrelaterat slitage

Silver

Linnégatan 21, Norrköping

Skålfat silver

Budhistorik (12 bud)
6674299
4 800
6671688
4 600
6669807
4 400
6667982
4 200
6668410
4 200

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.