Oidentifierad konstnär

859915

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), komposition, målad och bearbetad kartong, otydlig signering, daterad 72, ca 56x73 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (2 bud)

6686448
6678152

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.