Industristolar 1 par ca 1950-tal

859913

INDUSTRISTOLAR, 1 par, metallunderrede, höj- och sänkbara, sits och rygg i betsat trä, sitthöjd ca 47 cm

Slitage

Möbler, Stolar

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (4 bud)

6683481
1 800
6682684
6682682
6674120

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.