Coca Cola islåda

859896

ISLÅDA, "Coca Cola", 1900-talets mitt, plåt, höjd ca 32, 46x42 cm

Slitage

Diverse

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Coca Cola islåda

Budhistorik (12 bud)
6686511
6686510
2 800
6686507
6686506
1 700
6686505
1 600

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.