Jordglob 1900-tal

859890

JORDGLOB, ""Räths Politiska Jordglob", 1968, glas, på träsockel, med invändig belysning, höjd ca 45 cm

Skador: Bruksslitage, Ej funktionstestad. SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Jordglob 1900-tal

Budhistorik (11 bud)
6686172
6684800
6686111
6684800
950
6686110
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.