Plåttunna för pigment

859881

PLÅTTUNNA, Schweiz, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 45, diameter 26 cm

Slitage

Diverse

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Plåttunna för pigment

Budhistorik (7 bud)
6686451
600
6677757
550
6686297
500
6677757
450
6684455

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.