Pall och bockar allmoge

859838

PALL och BOCKAR, 3 dlr, liten pall, 2 låga bockar, största H ca 50 cm

Skador: Bruksslitage, sprickor

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Pall och bockar allmoge

Budhistorik (4 bud)

6679787
450
6676879
6676611
6671367

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.