Fåtöljer 1 par

859785

FÅTÖLJER, 1 par, 2000-tal, klädsel i textil från Paul Smith, fast stoppad sits, benställning i stål, sitthöjd ca 38, total höjd ca 75, 90x87 cm

Smärre bruksslitage

Möbler, Fåtöljer, Design

Linnégatan 21, Norrköping

Fåtöljer 1 par

Budhistorik (7 bud)
6664030
1 600
6676888
6664030
1 400
6676887
1 300
6664030

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.