Keshan semiantik

859780

ORIENTMATTA, Keshan, semiantik, signerad, ca 412x305 cm

nytvättad, smärre slitage

Mattor/Textilier

Mattor 5

Keshan semiantik

Budhistorik (29 bud)
6757563
8 000
6757561
7 800
6757559
7 600
6757554
7 400
6757551
7 200

Slutpris SEK:
8 000
766 EUR, 900 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.