Keshan semiantik

859776

ORIENTMATTA, Keshan, semiantik, signerad, ca 384x284 cm

smärre slitage, nytvättad

Mattor/Textilier

Keshan semiantik

Budhistorik (5 bud)
6754870
7 600
6751099
6750362
6750361
6748955

Slutpris SEK:
7 600
728 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.