Keshan semiantik

859758

ORIENTMATTA, Keshan, semiantik, signerad, ca 410x303 cm

Nytvättad, smärre slitage

Mattor/Textilier

Mattor 6

Keshan semiantik

Budhistorik (12 bud)
6726991
6 000
6726987
5 800
6726986
5 600
6726983
5 400
6726982
5 200

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.