Keshan semiantik

859754

ORIENTMATTA, Keshan, semiantik, signerad, ca 395x291 cm

Nytvättad, smärre slitage

Mattor/Textilier

Mattor 5

Keshan semiantik

Budhistorik (6 bud)
6724966
5 000
6723524
6723349
3 800
6715282
3 600
6713855

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.