Albin Amelin färglitografi

859750

ALBIN AMELIN (1902-1975): Mor och barn, färglitografi, signerad och numrerad 135/260, bildstorlek ca 75 x 57.

Något gulnad, ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Albin Amelin färglitografi

Budhistorik

2021-01-17 kl 12:21
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.