Taklampa 1930/40-tal

859749

TAKLAMPA, 1930/40-tal, grönpatinerad metall, råglasskiva, skaft med dekor av figurer, diameter 65 cm, höjd 55 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterat ej funktionen.

Belysning, Taklampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Taklampa 1930/40-tal

Budhistorik (24 bud)
6730523
6733539
6730523
6731279
6730523
1 700

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.