Roland Svensson litografi

859505

ROLAND SVENSSON (1910-2003): färglitografi, signerad Roland S, numrerad 315/350, bildmått 20x25 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Roland Svensson litografi

Budhistorik (5 bud)
6675443
650
6674484
600
6672200
550
6672200
6665876

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.