Pascal Cucaro oljemålning

859503

PASCAL CUCARO (1915-2004): Olja på duk, signerad Cucaro, storlek ca 60x30 cm

smärre färgbortfall

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Pascal Cucaro oljemålning

Budhistorik (1 bud)

6678140
2021-01-08 13:07:22

2021-01-08 kl 13:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.