Bengt Lindström färglitografi

859501

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, färglitografi, signerad och numrerad 3/115, bladstorlek 74 x 54 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Bengt Lindström färglitografi

Budhistorik (11 bud)
6679363
6679357
6679357
750
6679362
700
6679357
650

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.