Jens Ulrich Petersen oljemålning

859490

JENS ULRICH PETERSEN, 'Snoremænd', olja på duk, signerad på baksidan, ca 80x60 cm

Konst, Nutida

Fack 23

Budhistorik (25 bud)
6722538
6 000
6722536
5 800
6722532
5 600
6722528
5 400
6722527
5 200

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.