Jen Ulrich Petersen oljemålning

859489

JENS ULRICH PETERSEN, 'Snoremænd', olja på duk, signerad på baksidan, ca 80x60 cm

Konst, Nutida

Fack 56

Budhistorik (19 bud)
6707722
3 800
6707712
3 600
6707673
3 400
6707706
3 400
6707673
3 200

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.