Jens Ulrich Petersen oljemålning

859488

JENS ULRICH PETERSEN, 'Snoremænd', olja på duk, signerad på baksidan, ca 80x60 cm

Konst, Nutida

Fack 23

Budhistorik (20 bud)
6707095
4 800
6707092
4 600
6707090
4 400
6707087
4 200
6707066

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.