Örjan Wikström litografi

859486

ÖRJAN WIKSTRÖM (född 1948): litografi, signerad, BEK RIVES France, 66x50 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Örjan Wikström litografi

Budhistorik (5 bud)
6677261
500
6673071
450
6672598
6670386
6668066

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.