Mona Starfelt färglitografi

859480

MONA STARFELT (1931-2009): Färglitografi, signerad Mona Starfelt -83, 112/250, storlek 67x50 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Mona Starfelt färglitografi

Budhistorik (1 bud)

6666704
2021-01-03 16:16:51

2021-01-08 kl 19:51
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.