Sandersson

859347

SANDERSSON (STAFFAN ANDERSSON f. 1957): "Amazon" signerad samt numrerad, 3/8, arcival pigment print, ca 107x78 cm

Sandersson

Budhistorik (4 bud)

6681666
3 600
6681537
6681510
1 600
6673611

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.