Okänd konstnär

859294

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: modell, olja på duk, signerad, 93 x 63,5 cm.

Lagning.

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Okänd konstnär

Budhistorik (2 bud)

6694669
6686100

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.